Otwórz swój dom na innowacje!

Chcesz, żeby w domu otaczało Cię przyjemne ciepło. A kiedy wyjeżdżasz na wakacje, musisz mieć pewność, że Twój dom jest bezpieczny. Miło byłoby też sterować oświetleniem i ogrzewaniem bez konieczności wychodzenia z łóżka, najlepiej z poziomu własnego smartfona.
Auraton Smart zamienia te potrzeby w rzeczywistość. Ty i Twoja rodzina zasługujecie na bezpieczny i inteligentny dom, w którym możecie wygodnie żyć i wypoczywać.
Co wyróżnia Auraton Smart?

Prostota

Auraton Smart to system stworzony dla rodziny. Jest łatwy w obsłudze i nie wymaga wiele uwagi na co dzień. Chcesz przenieść swoje domowe życie na nowy poziom? Po prostu wybierz te obszary, w których najbardziej potrzebujesz wsparcia Auraton Smart i skompletuj swój zestaw inteligentnych urządzeń.

Bezpieczeństwo

Dzięki Auraton Smart ochronisz dom przed wieloma zagrożeniami, nawet podczas Twojej nieobecności: inteligentny zawór odetnie wodę w przypadku zalania, funkcja FrostGuard sprawi, że instalacja grzewcza nie zamarznie nawet przy silnych mrozach, a złodziei odstraszą światła działające zgodnie z Twoimi codziennymi nawykami.

Oszczędność

Zaletą Auraton Smart jest bezpieczeństwo domu, ale też realne oszczędności. System zaprojektowany jest tak, aby dbać o wydajne zużycie energii niezależnie od tego jaki program ogrzewania wybierzesz, a funkcja rozpoznawania zalania zabezpieczy Twój dom przed kosztownymi zniszczeniami. Zużycie prądu także jest pod kontrolą. Z każdym kolejnym rachunkiem zauważysz korzyści płynące z używania urządzeń Auraton Smart.

Komfort

Komfort to nie tylko świadomość, że dom jest bezpieczny, a rachunki niskie. To także wygoda z jaką ten efekt osiągniesz. Urządzeniami możesz łatwo sterować przez aplikację mobilną Auraton Smart App i codziennie cieszyć się domem, który zna i realizuje Twoje potrzeby.
ZOBACZ NASZE PRODUKTY

Jak działa Auraton Smart?

Auraton Smart to system stworzony przez ludzi, którzy tak jak Ty mierzą się z wyzwaniami codziennego domowego życia. Oddajemy w Twoje ręce elastyczny i prosty system, dzięki któremu możesz łatwo zarządzać całym domem za pomocą swojego smartfonu lub tabletu.

 

Auraton Smart jest tworzony i rozwijany z myślą o domach, w których każdy domownik ma swoje indywidualne potrzeby. Również dzieci. Wierzymy także, że domowe życie to napięty harmonogram, w którym zawsze zdarzają się niespodzianki.

Dlatego urządzenia linii Smart mają zapewnić elastyczność, komfort, oszczędności oraz bezpieczeństwo przez 365 dni w roku.

Wykres działania systemu Auraton Smart:

Co zyskujesz?

Auraton Smart zamienia Twój dom w prawdziwy smart home, ale ta przemiana nie odbywa się kosztem Twojego wolnego czasu. Sterowanie urządzeniami to tylko kilka kliknięć w aplikacji mobilnej.

Kiedy nasze urządzenia działają w tle, Ty masz czas na cieszenie się bezpiecznym, wygodnym i inteligentnym domem.

 • Zdalna kontrola przez aplikację mobilną
 • Skuteczne działanie nawet w trakcie przerw w zasilaniu
 • Wydajne gospodarowanie energią – niższe rachunki za energię i wodę

Jak wykorzystasz Auraton Smart?

Zależy Ci na łatwym sterowaniu ciepłem w domu? Chcesz móc automatycznie gasić światła? A może obawiasz się zalania? Stwórz inteligentny dom, który w żyje harmonii z Twoją rodziną – Auraton Smart łatwo dopasuje się do Twoich potrzeb.

Sterowanie ogrzewaniem

Zależy Ci na łatwym sterowaniu ciepłem w domu? Chcesz móc automatycznie gasić światła?
A może obawiasz się zalania? Stwórz inteligentny dom, który żyje w harmonii z Twoją rodziną – Auraton Smart łatwo dopasuje się do Twoich potrzeb.

 • Możesz liczyć na niższe rachunki – obniżona temperatura na czas Twojej nieobecności to spore oszczędności na ogrzewaniu.
 • Z Auraton Smart jesteś w stanie sterować ogrzewaniem standardowym jak i podłogowym.
 • Zestawy urządzeń pozwolą Ci stworzyć system kontrolowania ciepła skrojony na miarę.

Sterowanie energią

Czy wiesz ile kosztów generują urządzenia elektryczne w Twoim domu? Z Auraton Smart możesz sterować nimi przy pomocy telefonu, a do tego śledzić zużycie energii. To wygoda i oszczędności w jednym.

 • Nie musisz się już zastanawiać czy żelazko jest odłączone od prądu – urządzenia elektryczne możesz wyłączać także na odległość, przy pomocy telefonu.
 • Aplikacja mobilna przeliczy zużycie energii na koszty więc monitorowanie domowych wydatków będzie prostsze
 • Z systemem Auraton Smart możesz kontrolować również bramy garażowe i rolety w oknach.

Kontrola obiegu wody

Zalanie domu to ogromny stres i mnóstwo kosztów. Na szczęście możesz uchronić się przed poważnymi skutkami zalania, korzystając z urządzeń Auraton Smart, które wykryją zagrożenie i w razie potrzeby odetną dopływ wody.

 • Umieść bezprzewodowe czujniki zalania wszędzie tam, gdzie obawiasz się awarii – za pralką, pod umywalką czy w pomieszczeniu gospodarczym.
 • Twój dom chroniony jest przed zniszczeniem nawet kiedy jesteś w pracy czy na urlopie. Elektrozawór sam zamknie dopływ wody po tym, jak czujniki wykryją zalanie.
 • Urządzenia przeciwzalaniowe możesz kupić razem w zestawie Water-Stop Set.

Zdalne zarządzanie domem

Inteligentny dom musi być prosty w obsłudze, przecież ma ułatwiać życie wszystkim domownikom! Auraton Smart to system urządzeń, które komunikują się dzięki specjalnej centrali. Możesz nimi łatwo sterować z poziomu telefonu komórkowego.

 • Stwórz harmonogram ogrzewania domu tak, aby we wszystkich pomieszczeniach panowała odpowiednia temperatura kiedy przebywają w nich domownicy.
 • Ustal o której godzinie powinny włączać się światła i urządzenia elektryczne.
 • Wyłączaj dopływ wody i urządzenia elektryczne przy pomocy telefonu – nawet jeśli nie ma Cię w domu.

Auraton Smart App

Auraton Smart App to Twój sposób na proste i szybkie sterowanie domem przez smartfon lub tablet.

 • Zmieniaj i kontroluj temperaturę w każdym z pomieszczeń osobno lub połącz je w grupy
 • Zamykaj dopływ wody do mieszkania, kiedy wyjeżdżasz na wakacje i nie obawiaj się zalania
 • Ustawiaj harmonogramy i oszczędzaj energię, gdy nie ma Cię w domu

Wszystko to możesz zrobić za pomocą kilku kliknięć! Teraz Twój dom masz zawsze w zasięgu ręki!

Dowiedz się więcej o aplikacji

Opinie o systemie

Sprawdź co myślą inni o systemie Auraton Smart

T
Tomek W. 01.01.2020

Super sprzęt!

Wreszcie produkty, które są proste w obsłudze i faktycznie ułatwiają życie.

A
Anna Nowak Grzesiek

Polecam

Cena adekwatna do produktów i ich możliwości. System w miarę prosty w instalacji i obsłudze. Jedyny minus, to brak czujnika otwarcia drzwi i okna.

A
Adam K. 01.01.2020

Wart swojej ceny

Kupiłem zestaw Water Stop i dwie dodatkowe czujki zalania. Wstawiłem do mojego mieszkania na wynajem, system przetestowałem i działa. Wadą jest to, że jeżeli czujnik wykryje zalanie i odetnie wodę, wodę można włączyć tylko ręcznie, a nie zdalnie. Zakładam, że to kwestia bezpieczeństwa, ale przy wynajmie może być to uciążliwe.

J
Julita D. 01.01.2020

Prosty i wygodny

Mąż kupił i zainstalował Flood Sensor Valve na ogrodzie oraz zainstalował mi aplikację w telefonie. W ciągu tygodnia mam ustawiony harmonogram podlewania, ale kiedy widzę, że w prognozie na tel., że będzie padać, wyłączam go. Polecam.

J
Jarek 24.12.2019

Wadliwy zestaw Water Stop

Jestem hydraulikiem. Zamontowałem u klienta zestaw Water Stop, który okazał się wadliwy. Na szczęście miałem zapasowy. Niedziałający zestaw odesłałem. Kontakt z serwisem b. dobry. Wymienili towar na nowy w ciągu 2 dni, ale 2 gwiazdki, bo straciłem niepotrzebnie czas na podmianę zaworów.

A
Andrzej

System dla rodziny

Byliśmy jedną z pierwszych rodzin, która testowała urządzenia Auraton Smart. System jest naprawdę tworzony z myślą o rodzinie - prosty w obsłudze i instalacji, a cena rozsądna. Polecam.

E
Ewa T.

Świetna obsługa klienta

Systemu jeszcze nie kupiłam, ale 5 gwiazdek za obsługę klienta. Auraton chętnie odpowiada na moje, niekiedy głupie, pytania i pomaga dobrać najlepsze rozwiązania, nawet jeżeli wykraczają one poza ramy oferowanych przez nich produktów. Super ludzie!

Masz pytania?

Nasz zespół pomoże Ci we wszystkich kwestiach - od wyboru produktu, przez instalację i codzienne użytkowanie.
Skontaktuj się z nami