Inteligentny Dom, a Oszczędność

Aplikacja do sterowania domem? To rozwiązanie, które wciąż zaskakuje, choć śmiało już przekracza progi naszych mieszkań. Smart Home to możliwości zapewniające pełną kontrolę nad pracującymi urządzeniami, nawet na odległość. W konsekwencji zyskujemy wygodę zarządzania domem, pełne bezpieczeństwo i oszczędności finansowe. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat sterowania domem przy użyciu aplikacji mobilnej.

Aplikacja do sterowania domem? To rozwiązanie, które wciąż zaskakuje, choć śmiało już przekracza progi naszych mieszkań. Smart Home to możliwości zapewniające pełną kontrolę nad pracującymi urządzeniami, nawet na odległość. W konsekwencji zyskujemy wygodę zarządzania domem, pełne bezpieczeństwo i oszczędności finansowe. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat sterowania domem przy użyciu aplikacji mobilnej

Co to jest Smart Home?

Smart Home, czyli inteligentny dom to zaawansowane technicznie budownictwo. System czujników (o dowolnej ilości) zostaje zintegrowany z systemem ich zarządzania. Instalacje połączone w jedną sieć sprawiają, że poszczególne urządzenia komunikują się ze sobą. Mieszkańcy mają  możliwość zdalnego sterowania m.in. światłem, ogrzewaniem, monitoringiem czy roletami. Mogą to robić za pomocą aplikacji mobilnej, niezależnie od tego w jakim miejscu przebywają. W praktyce oznacza to, że za pomocą aplikacji można np. ustawić temperaturę powietrza w domu przed powrotem z pracy, zamknąć bramę lub zaplanować harmonogram podlewania ogrodu. Prosty system odpowiadający na wymienione oczekiwania znajduje się w ofercie AURATON Smart. Zapewniamy szybką i intuicyjną obsługę urządzeń przy użyciu aplikacji Auraton Smart App

Jakie urządzenia będą działać w Smart Home?

Chociaż każda rodzina ma inne preferencje dotyczące estetyki mieszkania, wszystkie łączy potrzeba komfortu. Aplikacja do sterowania domem pomaga ją spełnić. Jakie korzyści możesz odnieść, budując Smart Home lub przekształcając dotychczasowe mieszkanie na inteligentny system?

Sterowanie Oświetleniem

Zdalne sterowanie oświetleniem to jedna z możliwości systemu AURATON Smart. Za pomocą aplikacji sterujesz włącznikami, lampami i urządzeniami elektrycznymi. Kilkoma kliknięciami decydujesz o tym, które z lamp mają się włączyć i w których pomieszczeniach, co staje się też praktyczne w relacji z potencjalnymi włamywaczami. Możesz oświetlić swoje mieszkanie zgodnie z codziennymi nawykami będąc np. na długim wyjeździe. 

Ogrzewanie 

Wygodę i oszczędności zapewnia też zdalne sterowanie ogrzewaniem. Dzięki tej opcji, dopasujesz temperaturę w każdym pomieszczeniu osobno. Możesz ustawić ją na określony czas, co zaowocuje niższymi rachunkami.

Sterowanie Roletami

Aplikacja do sterowania domem daje też możliwość automatycznego zasuwania i odsłaniania rolet, żaluzji i markiz. Nieważne, czy zrobisz to z kanapy czy w biurze, przed wyjściem z pracy. W każdym przypadku to poprawa komfortu. 

Inteligentny dom polecany jest wszystkim osobom, którym zależy na funkcjonalności systemów w miejscu zamieszkania. Prosta aplikacja Smart Home została stworzona właśnie w tym celu. Więcej informacji na temat urządzeń AURATON Smart znajdziesz na naszej stronie internetowej.