Wybierz kategorię:

Inteligentny dom już dawno przestał być fantastyką, znaną z filmów Science-Fiction. Dzisiaj każdy może kupić urządzenia, które umożliwią oszczędzanie wody i energii elektrycznej, ochronią dom przed zalaniem lub kradzieżą, a także wyręczą nas z wielu czasochłonnych czynności. Jednym z takich systemów jest elektroniczny zawór wody, który w połączeniu z czujnikiem zalania chroni mieszkanie przed prawdziwą powodzią, jak i niewielkim zalaniem. Systemy Auraton dają Ci możliwość zamknięcia dopływu wody w każdym momencie – nawet gdy jesteś na wakacjach, możesz kontrolować przepływ wody w swoim domu. Dzięki temu, masz stuprocentową pewność, że Twój dobytek jest bezpieczny.

Urządzenia do zarządzania zasobami wodnymi

Elektroniczny zawór wody – zalety

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zapomnieć zakręcić wodę? Mogłoby się wydawać, że kilka godzin kapiącej wody nie ma większego znaczenia na domowy budżet, jednak specjaliści nie pozostawiają złudzeń. W ciągu zaledwie jednego dnia z kapiącego kranu ucieka nawet kilkanaście litrów wody. To ogromna strata dla naszego portfela, a także duże ryzyko zalania łazienki, jaki i całego mieszkania! Na szczęście nasz elektroniczny zawór umożliwi Ci zamknięcie dopływu wody, nawet gdy nie ma Cię w mieszkaniu. Wszystko czego potrzebujesz to aplikacja mobilna Auraton Smart, dzięki której możesz sterować przepływem wody z dowolnego miejsca na Ziemi.

Elektrozawór do wody nie tylko pomoże w oszczędzaniu wody i pieniędzy, ale także wyręczy Cię z domowych obowiązków. Wyobraź sobie, że za pomocą zaledwie jednego kliknięcia w aplikacji możesz sterować podlewaniem ogrodu. Dzięki Auraton Smart jest to możliwe. Nasza automatyka domowa daje Tobie pełną kontrolę nad przepływem wody w domu, jak i na zewnątrz.

Czujnik zalania wodą – dlaczego warto go mieć?

Czujniki zalania to bardzo wygodne rozwiązanie w kontekście ochrony domu przed zalaniem. Nasze niewielkie, bezprzewodowe urządzenia możesz umieścić w każdym miejscu, w którym obawiasz się awarii – za pralką, pod zlewem czy w kotłowni. Dzięki czujnikom Flood Sensor Twój dom będzie chroniony przed zalaniem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze systemy wykryją potencjalne zalanie na tyle szybko, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko strat materialnych. W jaki sposób poinformują Cię o zagrożeniu? Jeżeli jesteś w domu, na pewno usłyszysz sygnały dźwiękowe lub zobaczysz sygnały świetlne, emitowane przez czujkę wody. Jeśli nie zareagujesz na sygnał, czujnik wyśle informację o do zaworu zalania, który zamknie dopływ wody i zapobiegnie zniszczeniom.

Systemy do oszczędzania i kontroli obiegu wody to doskonały sposób na podniesienie bezpieczeństwa w Twoim domu. Nasze urządzenia – elektroniczny zawór wody oraz czujnik zalania to bardzo zaawansowane sprzęty, które pozwalają błyskawicznie zminimalizować ryzyko dużych strat, nawet bez Twojej ingerencji! Tak więc, z systemem wody od Auraton Smart Twój dom będzie bezpieczny, nawet gdy Ty jesteś w pracy, szkole lub na wakacjach.