Wybierz kategorię:

Sterowanie domem za pomocą telefonu lub laptopa – jeszcze kilkanaście lat temu było to całkowicie niewyobrażalne, a dziś jest to powszechne rozwiązanie wykorzystywane przez miliony osób na całym świecie. Aplikacja smart home sprawi, że sterowanie domem będzie znacznie prostsze i o wiele bardziej komfortowe. Jedyną rzeczą, jaką musisz zrobić, jest pobranie na swój telefon aplikacji mobilnej Auraton Smart App, która połączy wszystkie inteligentne urządzenia w Twoim domu w jeden system. Co zyskasz dzięki zarządzaniu domem za pomocą aplikacji inteligentnego domu? Przede wszystkim wygodę, spokój i mnóstwo wolnego czasu. Od teraz wszystkie urządzenia elektryczne, ogrzewanie, a nawet przepływ wody możesz kontrolować w oszczędny i wydajny sposób, z dowolnego miejsca na Ziemi.

Inteligentne zarządzanie domem przez internet

Zdalne sterowanie domem jest niezwykle proste

Budynek wyposażony w inteligentny system sterowania domem to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby. Przy użyciu naszej aplikacji smart home zyskujesz możliwość zarządzania:

  • systemami grzewczymi,
  • temperaturą pomieszczeń,
  • urządzeniami elektrycznymi,
  • sterownikami bram i rolet,
  • dopływem wody w domu, jak i na zewnątrz.

Dodatkowo, sterowanie domem przez internet umożliwia Tobie włączenie i wyłączenie zasilania, gdy jesteś w pracy lub na wakacjach, a także odbieranie sygnałów informujących o zalaniu mieszkania.

Sterowanie domem z aplikacją Auraton Smart App jest niezwykle proste. Wszystko czego potrzebujesz, aby w pełni korzystać z naszego zintegrowanego systemu to telefon lub tablet z dostępem do internetu. Do kontrolowania poszczególnych systemów wystarczy tylko kilka kliknięć w aplikacji!

Możliwości Auraton Smart App

Aplikacja smart home od Auraton Smart zmieni Twój dom w inteligentną przestrzeń. Dzięki naszemu oprogramowaniu zyskasz zdalną kontrolę nad wszystkimi systemami w domu – energią, ogrzewaniem i wodą.

Jak działa nasza automatyka domowa? Za pomocą kilku kliknięć w aplikacji mobilnej możesz sterować temperaturą, oświetleniem, dopływem wody i roletami w całym budynku. Co zyskasz dzięki takiemu systemowi? Przede wszystkim ogromną wygodę i oszczędności. Wychodząc z domu masz pewność, że wszystkie lampy są wyłączone, więc nie zapłacisz za niepotrzebny pobór energii. W czasie wakacji nie musisz martwić się o przesuszony trawnik, wystarczy, że uruchomisz podlewanie przez aplikację mobilną. Jesteś w pracy, a zmywarka myje naczynia? Dzięki inteligentnym czujnikom nie musisz obawiać się zalania. A gdy w domu zrobi się za zimno, możesz uruchomić ogrzewanie i dobierać odpowiednią temperaturę pomieszczeń, bez konieczności wchodzenia do każdego z nich.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki Auraton Smart App

Sterowanie domem przez internet daje Tobie możliwość obserwowania i kontrolowania budynku z dowolnego miejsca na świecie. Zarządzając nim, domownicy mają możliwość sterowania ogrzewaniem, temperaturą, urządzeniami elektrycznymi, jak i przepływem wody. Instalacja naszego systemu znacznie poprawi bezpieczeństwo w Twoim domu – od teraz nawet będąc na wakacjach masz pełną kontrolę nad swoim domem.