Wybierz kategorię:

Inteligentne ogrzewanie AURATON Smart zwiększy poziom komfortu domowników. Umożliwiamy dopasowanie temperatury w domu do rytmu Twojego dnia przez zastosowanie aplikacji mobilnej. Zdalne sterowanie ogrzewaniem zmniejsza rachunki i pozwala zachować pełną kontrolę nad domem, nawet podczas nieobecności.

Inteligentne ogrzewanie domu

Urządzenia AURATON Smart – inteligentne ogrzewanie

Oferujemy:

  • termostat bezprzewodowy Heat Monitor,
  • głowicę elektroniczną Radiator Controller,
  • sterownik urządzenia grzewczego Heater Controller.

Funkcjonalność systemu zdalnego sterowania ogrzewaniem

Jak działa termostat bezprzewodowy Heat Monitor? W aplikacji AURATON Smart App można regulować domową temperaturę według przyjętego harmonogramu – obniżać ją podczas nieobecności i podwyższać krótko przed powrotem do domu. Tym samym wracamy zawsze do ciepłego wnętrza, a dzięki zmniejszaniu temperatury, spadają koszty zużycia energii.

Radiator Controller to małe urządzenie, które współdziała z termostatem. Dzięki niewielkim wymiarom, tę inteligentną głowicę elektroniczną można dopasować zarówno do kaloryferów, jak i rozdzielaczy ogrzewania podłogowego. Radiator Controller w prosty sposób zamontujesz samodzielnie, ale dzieci nie poradzą sobie z nim tak łatwo. Głowica jest wytrzymała i nawet zabawa skupiona na naciskaniu, obracaniu czy odkręcaniu, nie zmienią ustawionej przez Ciebie temperatury.

Co wyróżnia sterownik Heater Controller? To kolejna część systemu inteligentnego sterowania, która umożliwia podłączenie go do niemal każdej instalacji w domu. Wszystko z powodu potężnego, 16-amperowego przekaźnika. Wygodne zarządzanie pracą pieca, pompą czy bojlerem jest nie tylko możliwe, ale gwarantowane!

Urządzenia AURATON Smart używane są wtedy, kiedy jest to rzeczywiście konieczne. W efekcie domownicy oszczędzają pieniądze i dbają o środowisko naturalne. Współczesna automatyka domowa, w tym inteligentne ogrzewanie, polecana jest osobom z niepełnosprawnościami. Dzięki pełnemu zautomatyzowaniu ważnych procesów w przestrzeni domu, znacznie zmniejszają się ograniczenia związane z ruchem. Zdalne sterowanie zapobiega zbędnym wysiłkom i umożliwia zachowanie swobody.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu!