Wybierz kategorię:

Energia

Jeśli interesuje Cię oszczędzanie energii i podnoszenie komfortu życia, urządzenia do sterowania AURATON Smart to oferta, z którą warto się zapoznać. Rozbudowana, współczesna automatyka domowa proponuje proste rozwiązania, pomagające w zdalnym sterowaniu energią. Gaz, prąd i woda zużywane są tylko wtedy, kiedy to konieczne co przekłada się na niższe rachunki oraz chroni środowisko. Urządzeniami AURATON Smart można sterować za pomocą aplikacji mobilnej w smartfonie.

Oszczędzanie energii z urządzeniami AURATON Smart

Proponujemy:

  • 1-kanałowy moduł wykonawczy Switch One
  • 2-kanałowy moduł wykonawczy Switch Two,
  • sterownik bram i rolet Roller Shutter.

Moduły wykonawcze  Switch One i Switch Two

Moduł wykonawczy lub inaczej przełącznik Switch One umożliwia panowanie nad oświetleniem całego domu oraz innymi urządzeniami elektrycznymi. Dzięki aplikacji Auraton Smart App i Switch One,za pomocą jednego kliknięcia włączysz lub wyłączysz urządzenie, nawet kiedy nie ma Cię w domu. Do przełącznika Switch Two, jak wskazuje nazwa, podłączysz dwa urządzenia, którymi możesz sterować niezależnie od siebie. Moduły Switch One i Switch Two mierzą również pobór prądu, a aplikacja pomoże Ci podliczyć koszt zużycia energii każdego urządzenia. Dzięki temu widzisz ile kosztuje Cię włączony telewizor, oświetlenie salonu czy pralka i świadomie możesz kontrolować wydatki lub wymienić nieefektywne sprzęty elektryczne.

Automatyczne zamykanie rolet

Osobom, które mają już dosyć ręcznego otwierania i zamykania rolet, markiz lub bram garażowym, dedykujemy Auraton Roller Shutter – sterownik, który umożliwia automatyczne wykonywanie tych czynności. Roller Shutter zapewnia również wygodny pomiar zużycia energii i mocy prądu. Dzięki temu, masz większą kontrolę nad domowym budżetem. Możesz analizować koszty i zarządzać nimi w najlepszy możliwy sposób.

Oszczędzanie energii jest proste, jeśli postawisz na nowoczesne urządzenia produkowane przez specjalistów. Działania naszej rodzinnej firmy AURATON Smart opierają się na wieloletnim doświadczeniu i ciągłym rozwoju. Dostarczamy także wysokiej jakości urządzenia do sterowania ogrzewaniem i zasobami wody – zapraszamy do zapoznania się z całością oferty.